Тренінг-моделювання «Перспективи розвитку прес-служб судів в Україні» відбувся


26 листопада 2018 року в Києві відбувся тренінг-моделювання «Перспективи розвитку прес-служб судів в Україні». У заході взяли участь члени комунікаційних команд судів апеляційної ланки.
Під час заходу учасники висловили свої ідеї та бачення щодо нормативного регулювання роботи прес-служб судів апеляційної інстанції. Ці ідеї будуть покладені в основу при підготовці вищезгаданих рекомендацій.
Тренінг проводили Валерія Рибак, директорка ГО «Вектор прав людини», координаторка проекту «Суд людською мовою» та Назарій Боярський, член групи тренерів молодіжного департаменту Ради Європи.
Окрім цього учасники взяли участь у майстер-класі «Алгоритм дій під час висвітлення резонансної справи» від Ольги Какауліної, представниці прес-служби органів суддівського самоврядування.
Свою підтримку організаторам та учасникам тренінгу висловив Олег Ткачук, Голова Ради суддів України: «Кожного разу під час таких заходів, переконуєшся, що чудові люди працюють в наших судах. Не тільки судді віддані своїй професії, але і працівники апаратів щиро переживають за стан справ у судовій системі, за те, щоб кожна людина, котра звертається до суду була впевнена і переконана у його справедливості!”

Організатори висловлюють подяку судам, які взяли участь у заході — Вінницькому апеляційному суду, Житомирському апеляційному суду, Тернопільському апеляційному суду, Кропивницькому апеляційному суду, Запорізькому апеляційному суду, Закарпатському апеляційному суду, Миколаївському апеляційному суду, Рівненському апеляційному суду.
 
Захід проводився для реалізації проекту «Відкритість судів для громадськості та медіа» ГО «Вектор прав людини», в межах проекту Центру політико-правових реформ «Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади» за підтримки Європейського Союзу.

Коментарі ()