ГО «Вектор прав люди» та Асоціація правників України об’єднали свої сили в напрямі вдосконалення юридичної освіти в Україні

ГО «Вектор прав люди» та Асоціація правників України об’єднали свої сили в напрямі вдосконалення юридичної освіти в Україні. Відтепер директор ГО «Вектор прав людини» Валерія Рибак долучилася до роботи Комісії Асоціації правників України з питань удосконалення юридичної освіти.


«Вдосконалення юридичної освіти — важливий напрям у роботі нашої організації. Ми вважаємо, що навчання майбутніх правників має бути більш практичним», — сказала Валерія Рибак.


Так, за даними звіту за результатами аналітичного дослідження «Знання та навички випускників юридичних факультетів закладів вищої освіти через призму відповідності потребам ринку праці» Міністерства юстиції, що проводилося у 2018 році, майже 40 % представників юридичних компаній оцінюють рівень знань випускників юридичних факультетів чи закладів вищої освіти як незадовільний, що відповідає оцінці «2» за 5-ти бальною шкалою.


«Наша ідея використовувати судові онлайн-трансляції під час навчання майбутніх правників. Студенти матимуть змогу не лише вчитися на реальних справах, але й детально аналізувати лінію поведінки кожної зі сторін процесу», — підкреслила Валерія Рибак.


 

Коментарі ()