Відбулася зустріч ГО «Вектор прав людини» з Національною школою суддів України

6 листопада ГО «Вектор прав людини» провели координаційну зустріч спільно з представниками Національної школи суддів України.


Метою зустрічі був обмін попереднім досвідом та майбутніми планами щодо розвитку прес-служб судів в України, а також пошук нових форм співпраці.


Так, за слоvaвами Наталії Шукліної, проректора з науково-дослідницької роботи НШСУ, зараз школа активно працює з прес-секретарями та суддями-спікера, а також з усіма на кого покладені обов’язки прес-секретаря. 5 листопада НШСУ розпочала дистанційний курс для прес-секретарів «Комунікації в судовій діяльності».


У рамках такої роботи НШСУ та ГО «Вектор прав людини» мають багато точок дотику та можуть об’єднати сили в напрямі вдосконалення прес-служб у судах України.


Як сказала директорка ГО «Вектор прав людини»: «На сьогодні вже майже 48 % судів України взяли участь у наших тренінгах для прес-секретарів, суддів-спікерів та керівників апарату. Ми не збираємося на цьому зупинятися. Наступним кроком буде тренінг-моделювання для Голів апеляційних судів, який пройде 26 листопада в Києві. Ми маємо з’ясувати, якою є ідеальна прес-служба в очах Голів суду й що їм потрібно для її побудови».


Нагадаємо, тренінг-моделювання «Перспективи розвитку прес-служб судів в Україні» відбудеться 26 листопада 2018 року в Києві. Також, для учасників буде проведено майстер-клас «Алгоритм дій під час висвітлення резонансної справи» з великою увагою до формування практичних навичок. Деталі за посиланням http://bit.ly/2OsNt5j 


 Коментарі ()