Валерія Рибак взяла участь у міжнародній конференції «Справедливе поводження з людьми в поліцейських відділках»


Директор ГО «Вектор прав людина» Валерія Рибак взяла участь у міжнародній конференції «Справедливе поводження з людьми в поліцейських відділках», що проходила 16–17 жовтня в Німеччині. Захід відбувся за підтримки Бранденбурзького університету прикладних поліцейських наук.


Участь представників Національна академія внутрішніх справ в м.Києві та громадського сектору стала можливою за підтримки представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні (FES-Ukraine). Раніше громадські організації проводили низку лекції для курсантів, що піднімали питання прав людини в Україні. Участь у заході — чудовий внесок у розвиток співпраці між громадою та представниками Академії, а також формування принципово нових підходів у роботі з людьми.


За останнє десятиліття міжнародне співтовариство запровадило безліч інструментів для гарантування належного поводження із затриманими. Мета конференції була проаналізувати вже наявні підходи та оцінити наскільки вони ефективні в питаннях запобігання катуванням та інших жорстоких поводженням із підсудними. Під час пленарних сесій міжнародні експерти та учасники поділилися своїм досвідом і обговорили історії успіху та невдачі в конкретній темі.


«Ключова позиція конференції — забезпечення гуманного підходу до всіх аспектів роботи поліцейського з людьми. Одна із цікавих та актуальних сесій була присвячена питанню процедури взяття показів у підсудного. Чесна розмова — більш ефективна, ніж загальнопоширена практика маніпулювання та психологічного тиску. Окремо варто працювати із поліцейським складом задля формування їх сприятливого психологічного стану і професійного розвитку», — відзначили Валерія Рибак.

Коментарі ()