Поглиблений тренінг для прес-секретарів судів м. Вінниці та Вінницької області «Комунікативні інструменти в роботі судів: діалог суду та громади»

ГО «Вектор прав людини», проект «Суд людською мовою», Рада суддів України, прес-служба органів суддівського самоврядування в Україні, Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні продовжують програму по підготовці прес-секретарів судів в Україні.


31 травня – 1 червня відбудеться поглиблений тренінг для прес-секретарів судів м. Вінниці та Вінницької області «Комунікативні інструменти в роботі судів: діалог суду та громади».поглиблений тренінг для прес-секретарів судів м. Вінниці та Вінницької області «Комунікативні інструменти в роботі судів: діалог суду та громади»


Нову программу тренінгу розроблено на основі виявлених потреб судів у комунікаційних питаннях за результатми проведенного  ГО «Вектор прав людини» дослідження «Медіавідкритість судів України: результати всеукраїнського опитування працівників судів України, 2017 рік».  Завантажити результати опитування: https://adobe.ly/2AraVcp (включно із базою  facebook-сторінок судів); перелік судових справ, що транслюються технічними засобами судів, станом на 18.12.2017 року. із посиланнями на відео: https://adobe.ly/2CWdTM1 Інфографіка: https://adobe.ly/2CW3O1r


Тренінг проводитимуть:


Валерія Рибак, координатор проекту «Суд людською мовою», керівниця ГО  «Вектор прав людини». Завдяки організації моніторингів за судовими процесами в Україні у 2013 – 2016 роках та підготовці звітів про рівень дотримання права на справедливий суд в Україні, вдалось налагодити роботу правозахисників, адвокатів, органів судової влади, суддівського самоврядування та впровадити механізм трансляцій судових засідань технічними засобами судів.Ольга Какауліна, працівниця прес-служби органів суддівського самоврядування, сертифікований тренер, розробник авторського тренінгу «Комунікація судів зі ЗМІ», розробник дистанційних курсів для працівників апарату суду та суддів, екс-очільниця Прес-центру судової влади, ідейний натхненник та реалізатор порграми відкритості суду.  Анастасія Розлуцька, координаторка проекту Є-data, медійниця, правозахисниця, тренер тренінгу для прес-секретарів судів «Комунікативні інструменти в роботі судів: діалог суду та громади», організаторка культурно-просвітницьких проектів та акцій. 


Нагадаємо, що загалом у 2016– 2017 роках проведено 12 тренінгів для працівників 247 судів у 11 областях України. 


 


 


 

Коментарі ()